خانهفروشگاه اینترنتی ایرف

فروشگاه اینترنتی ایرف

eرف مرکز جامع و تخصصی خرید و فروش آثار فرهنگی و هنری ایران    eرف برگرفته از نماد "e" و واژۀ "رف" است. e  نماد تجارت الکترونیک و رف به معنای جایگاهی برای متاع شگرف (دهخدا: رف/ طاق مانندی در  دیوار خانه که در آن اسباب زینت گذارند) است.

ایده ساخت این فروشگاه اینترنتی در سال 1392 در شرکت میراث آرکا شکل گرفت و با حمایت معاونت فناوری ریاست جمهوری در سال 1394 به اجرا در آمد. در این مرکز تخصصی،  آثار هنری و فرهنگی ایران به همراه ابزار و وسایل مرتبط با آن خرید و فروش می شود. علاوه بر این eرف  برای اولین بار قابلیت برگزاری مناقصه اینترنتی در حوزه هنر و فرهنگ را ایجاد نموده است، تا محیطی مناسب برای فعالیت مجریان و فریلنسر های این حوزه فراهم گردد. ثبت آگهی با موضوعات معرفی، آموزش و اطلاع رسانی در حوزه هنر و فرهنگ از دیگر قابلیت های وب سایت eرف است.

 

eرف برآن است تا علاوه بر آشنا کردن کاربران با کالاهای فرهنگی و هنری ایران زمین، آنها را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. کاربران و مشتریان  eرف می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت eرف را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همچنین eرف در تلاش است تا یک گالری آنلاین همراه با جذابترین شیوه نمایش آثار برای هنرمندان این سرزمین ایجاد کرده تا بدون واسطه، محصولات خود را عرضه نمایند.

www.eraf.ir

کمیته ها

جستجو